Přidat nový příspěvek... Zavřít!


9.8. 2015 (10:30) CZuRoOqVTGF : TKJGR7 wwfxkdsotyns, [url=http://ypeezmkazzls.com/]ypeezmkazzls[/url], [link=http://aouakxqsyook.com/]aouakxqsyook[/link], http://qspzwrtbrjxd.com/
30.12. 2013 (17:08) Zdeněk Gryc : ZAJÍMAVÉ já myslel, že jazyk příspěvku se vyskytuje pouze na blogu JL, kde jsem uvedl: Zdeněk Gryc říká: Sobota, 28. 12. 2013 v 12:18 Před chvílí jsem dostal na vědomí mail od spolužáka ze zmíněného gymnázia RG Židenice v Brně: —————————————- Vážená redakce, Po několika letech jsem se napojil na vaše stránky a přečetl jsem si “České štěstí” od p. Šimečka. Nehodlám tu diskutovat kvalitu jeho blogu, jde mně o diskuzi jež následovala. Diskutér jménem “emigrant immigrant” ve svém příspěvku, dá-li se to tak nazvat, použil termínu “mediální mrdky” čtyřikrát. Jeho vyjadřování obsahuje výlevy jako “chcaní jedovatých chcanek”. Žiji v zahraničí už 45 let a dosud velice cítím se svou starou vlastí. Co se tam však děje, jak Češi propadají sprostotě a hulvátství jim připadá samozřejmé, mně deprimuje. Nechápu, jak redakce Respektu to může tolerovat. Ztrácíte můj respekt, pánové. M.R.Paul, Velká Británie.
4.8. 2013 (22:47) m.šindelář : Pane Čvančaro, máme srpen 2013, češi možná zvolili zlo, ale rozhodně ne uslintaného vola, co ze zlosti a žlučovitosti kope kolem sebe nejen v Česku, alébrž i v Rakousku, a stydí se tam za rakušáky.radim : nepijte tolik, dejte si sprchu a zapomeňte.rozplizlost a rádoby pseudointelektualismus - býval výsadou levičáků, čestí blbci ho jebli na pravici - už ve světě nefrčí. Podívejte se na sbírku nízce malých autorit, kterak řvou - my jsme volená elita - ( hokyně Němcová,baba s hadím jazykem i kůží) a myslí si ,že jejich h...o nesmrdí . Doporučuji si přečíst politiku pro každého od Jana Procházky. A očka se Vám otevřou. Karel, Mirča, Kadlička,ten, jo Mirda Kalous,vždyť je to pakáž.A hele svatej Péťa a kobyla Jana....a všechno. PANE ČVANČARO,CINTAL JSTE SI PENTLI, TEHDY.
13.3. 2013 (02:37) Sympatisant : K pravopisné rozpolcenosti vlastní: ovšemže "komunismus".
13.3. 2013 (02:33) Sympatisant : "synthesu" - výborně ! (jakož i "legalisace", "kominismus" a od téhož autora na jiných místech "posice", "krise", "civilisace" atd.). Ale v tom případě "scestí" prosím. Tolik k rozpolcenosti pravopisné jakosti. Ke smyslu článku pak v narážce na název jiné autorovy glosy - po sto první: v demokracii politiku nezměníte, ani když se vám nelíbí.