Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Radio Čas chystá velkou událost - Megakoncert pro všechny bezva lidi; v Ostravar Aréně vystoupí české hvězdy i legendární zpěvačka Sandra

Nejposlouchanější moravské rádio Radio Čas, které vysílá pro posluchače na celém území Moravy a Slezska, připravuje další tradiční MEGAKONCERT pro všechny bezva lidi. V sobotu 30. listopadu od 17:00 vystoupí na akci, která je spojena s 21. narozeninami Radia Čas, řada předních českých interpretů.
Návštěvníci Megakoncertu Radia Čas se mohou těšit na vystoupení zpěvaček Olgy Lounové či Heleny Vondráčkové, zpěváka Petra Kotvalda či kapel Slza a No Name. Jako bonus a hlavní letošní lákadlo vystoupí v programu koncertu legendární německá zpěvačka Sandra s hity jako Maria Magdalena, In the Heat of the Night, Hiroshima a spoustou dalších.
„Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi je pro nás každý rok svátkem a srdeční záležitostí. Vždyť slavíme narozeniny Radia Čas s našimi posluchači a vidět je nadšené, jak se baví a zpívají si spolu s hvězdami naší domácí i zahraniční hudební scény, to je pro nás ten nejhezčí dárek,“ říká ředitel Radia Čas Roman Jeřábek.
Bude to zase velká událost s bohatým hudebním a doprovodným programem, už tradičně v prostorách ostravské Ostravar Arény.
Vstupenky na Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi jsou k dispozici:
https://vstupenky.ticket-art.cz/koncerty-domaci-interpret-/megakoncert-2019-11665/


Michaela FIALOVÁ - ROZŠAFNÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)