Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Na Telčsku a v Novém Městě na Moravě se opilci vlamovali do bytu ke známým

V neděli 13. října přijali policisté před šestou hodinou ráno oznámení od ženy, kterou obtěžoval její bývalý přítel. V obci na Telčsku vstoupil muž do bytového domu, přišel ke dveřím bytu a bouchal na ně.
Na místo vyjela policejní hlídka situaci prověřit. Po příjezdu policisté muže nalezli spícího na společné chodbě. Provedli u něho dechovou zkoušku, při které devětatřicetiletému muži naměřili hodnotu 2,71 promile alkoholu. Policisté ho z domu vykázali a převzali si ho do péče jeho příbuzní. Muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku, který policisté šetří.

Policisté v Novém Městě na Moravě zajistili opilého muže
Policisté v sobotu 12. října kolem šesté hodiny večer zajistili v Novém Městě na Moravě dvaapadesátiletého opilého muže, který bouchal na dveře a domáhal se vstupu do bytu své známé. Muž vykazoval známky značné opilosti a nesrozumitelně komunikoval. Provedená dechová zkouška vykázala naměřenou hodnotu 2,14 promile alkoholu. Vzhledem k tomu, že vznikla důvodná obava, že bude ve svém jednání nadále pokračovat, policisté ho zajistili a eskortovali na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Muž je podezřelý z přestupku proti občanskému soužití.

por. Bc. Jana KROUTILOVÁ; por. Mgr. Stanislava Miláčková

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)