Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Na silnici mezi obcemi Sobíňov a Ždírec nad Doubravou bylo nalezeno tělo šestnáctiletého mladíka; policie prosí o pomoc svědky

Kriminalisté z oddělení obecné kriminality služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Havlíčkův Brod prověřují od soboty 12. října časného rána okolnosti úmrtí teprve šestnáctiletého chlapce.
Jeho tělo bez známek života našli náhodní kolemjedoucí na okraji silnice II/345 mezi obcemi Sobíňov a Ždírec nad Doubravou. I přes poskytnutí okamžité pomoci a pokusy o resuscitaci, přivolaný lékař konstatoval smrt. Na místo byla vyslána nejbližší policejní hlídka a kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování z územního odboru Havlíčkův Brod. Ke stanovení přesné příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva.

Kriminalisté se obracejí na případné svědky, kteří by mohli poskytnout svědectví k pohybu mladíka oblečeného v tmavém oblečení, který šel pěšky po silnici II/345 mezi obcemi Sobíňov a Ždírec nad Doubravou, a to v sobotu 12. října časně ráno v době od 01.00 hodin do 02.30 hodin.

Stejně tak se obracíme na řidiče vozidel, kteří projížděli ve stejnou dobu, tedy v sobotu časně ráno mezi jednou a půl třetí hodinou ranní po této silnici v obou směrech, aby své svědectví případně záběry z palubních kamer, které mají ve svých vozidlech, poskytli havlíčkobrodským kriminalistům. Případná svědectví a další informace k pohybu mladíka po silnici lze poskytnout policistům cestou linky tísňového volání 158.

mjr. JUDr. Dana ČÍRTKOVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)