Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Policisté pátrají po zloději elektrického ovladače a kabelu z montážní plošiny v Kožichovicích, žádají o pomoc veřejnost

Třebíčští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu krádeže, ke které došlo na přelomu září a října v Kožichovicích. Pachatel způsobil škodu přibližně sedmdesát tisíc korun. V zájmu prověřování případu by policisté potřebovali zjistit totožnost muže na kamerovém záznamu. Ke krádeži došlo v noci z pondělí 30. září na úterý 1. října. V areálu společnosti na ulici Žďárského odcizil pachatel z montážní plošiny elektrický ovladač včetně kabelu.
Následně přijali policisté trestní oznámení a případ začali prověřovat. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu krádeže spáchané vloupáním, při které vznikla větší škoda. Policisté provedli důkladné šetření za účelem zjištění maximálního množství informací důležitých pro objasnění případu. Případ dále prověřovali, shromažďovali a vyhodnocovali získané poznatky. Policisté vyhodnotili také záznamy z kamer. Z kamerových záznamů vyplynulo, že se v dané lokalitě pohyboval muž, jehož totožnost by policisté v zájmu prověřování případu potřebovali zjistit, proto se s žádostí o spolupráci obracejí na veřejnost. Na místo muž přijel a odjel dodávkovým vozidlem.

Žádáme občany, kteří muže na kamerovém záznamu poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také informace vedoucí ke zjištění majitele dodávkového vozidla, vypátrání odcizeného ovladače nebo jakékoli jiné směřující k objasnění případu.

por. Bc. Jana KROUTILOVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)