Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Se zloději a vandaly se o víkendu doslova roztrhl pytel

Jihlavští policisté zadokumentovali případ krádeže, kterou má na svědomí dosud neznámý pachatel. V sobotu 4. ledna odpoledne krátce pře patnáctou hodinou v prodejně s elektronikou v jihlavském obchodním centru zatím neznámý pachatel nezjištěným způsobem otevřel dvířka vitríny, odkud následně odcizil vystavený mobilní telefon. Majiteli způsobil škodu v celkové výši téměř 30 tisíc korun. Po pachateli krádeže policisté pátrají.
Ze zahradní chatky v Pelhřimově zmizelo kolo
Pelhřimovští policisté pátrají po neznámém pachateli, který v přesně nezjištěnou dobu v období od 13. prosince loňského roku do 2. ledna vnikl na částečně oplocenou zahradu u domu v Pelhřimově. Poté se do zahradního domku, který sloužil na zahradě jako sklad věcí. Zevnitř odcizil volně uložené horské kolo. Majiteli způsobil krádeží škodu ve výši 6500 korun. Policisté místo ohledali a věci zadokumentovali. Případ prověřují a pátrají po pachateli. Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Vandal poškodil skleněné výplně u zastávky ve Velkém Meziříčí
Policisté z obvodního oddělení ve Velkém Meziříčí pátrají po neznámém pachateli. Pachatel v přesně nezjištěné době v období od konce prosince loňského roku do 2. ledna na ulici Oslavická ve Velkém Meziříčí u místní základní školy nezjištěným způsobem poškodil dvě skleněné výplně autobusové zastávky. Vandal svým jednáním způsobil městu Velké Meziříčí škodu v celkové výši přesahující 11 tisíc korun. Policisté případ zadokumentovali a prověřují jej pro podezření ze spáchání přečinu poškození vizí věci.

Poškodil v Třebíči zaparkované vozidlo a ujel
Policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala ve čtvrtek 2. ledna mezi půl dvanáctou a patnáctou hodinou. Na ulici Bráfova v Třebíči na parkovací ploše u nemocnice, směrem k vlakovému nádraží, dosud nezjištěný řidič s dosud nezjištěným vozidlem poškodil zaparkované vozidlo Dodge. Řidič následně z místa dopravní nehody odjel, aniž by věc oznámil. Při dopravní nehodě nebyl nikdo zraněn. Vznikla hmotná škoda na zaparkovaném vozidle ve výši asi 30 tisíc korun. Po řidiči vozidla policisté pátrají.

mjr. JUDr. Dana ČÍRTKOVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)