Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Individuální konzultace pro rodičky i jejich partnery ohledně vedení porodu v havlíčkobrodské porodnici

Porodnice v Havlíčkově Brodě nabízí nově individuální konzultace pro rodičky i jejich partnery ohledně vedení porodu. Konzultace rozšiřují strukturu služeb pro nadcházející maminky.
'Snažíme se tak vyjít vstříc požadavkům rodiček, které touží po možnosti rozhovoru a zodpovězení otázek v soukromí. O probíhající předporodní kurzy je velký zájem, avšak někdy chtějí partneři rozebrat více osobní věci jen s lékařem či porodní asistentkou', informovala mluvčí havlíčkobrodské nemocnice Petra Černo.

K dispozici pro konzultace v nemocnici jsou MUDr. Petr Janovský a porodní asistentka Bc. Denisa Dostálová. 'Nastávající maminky a jejich partneři tak mají možnost s námi konzultovat svá porodní přání, popovídat si o vedení porodu a možnostech předporodní i porodní péče v naší nemocnici. Téma konzultace si určují sami,' řekla Bc. Denisa Dostálová. Jedná se o zcela bezplatné konzultace !!!

Konzultace budou probíhat v zasedací místnosti v 6.NP hlavní lůžkové budovy Nemocnice Havlíčkův Brod a jejich trvání se odhaduje na cca 30 minut. Probíhat budou v dopoledních hodinách, ve vyhrazených termínech, na které se mohou zájemkyně objednat telefonicky.

Délka trvání - cca 30 minut. (9 až 12 hodin)

Objednání na tel. čísle 569 472 397

Termíny: 5.8., 8.9., 13.10, 3.11. 2020 - v případě zájmu budou termíny přidány!!!

Konzultace nenahrazují předporodní kurzy.

Ilustrační foto

- red -

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)