Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Pacienti, které čeká totální endoprotéza kolenního a kyčelního kloubu, se mohou lékařů v jihlavské nemocnici vyptat na cokoli

Pacienti, které čeká totální endoprotéza kolenního a kyčelního kloubu, se mohou v pátek 25. září od 13 hodin zúčastnit ve velké zasedací místnosti jihlavské nemocnice (první patro pavilon A nad informačním centrem) s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, kde se dozví vše o těchto operacích. Zájemci se budou moci podívat do zázemí nemocnice a zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy. Uvedla to mluvčí nemocnice Monika Zachrlová.
„Je jasné, že před takovou operací si člověk hledá dostupné informace na internetu, zjišťuje více o zákroku a má obavy. Na setkání, které proběhne, se vše dozví přímo od našich lékařů,“ vysvětluje vrchní sestra ortopedicko-traumatologického oddělení Magdaléna Lavičková.

Primář Přemysl Kohout doplňuje konkrétnější program: „Řekneme, co si mají pacienti před operací zajistit, co si s sebou mají vzít do nemocnice, jaká je tam čeká příprava před operací, jak bude probíhat pooperační a rehabilitační péče.“

Na schůzce pacienti získají informace, co si máte před operací zajistit, co s sebou do nemocnice, jaká příprava v nemocnici před operací každého čeká, jak bude probíhat pooperační péče a pooperační rehabilitace.

Eva ŠINKOVSKÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)