Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Úřední hodiny služby pro zbraně a bezpečnostní materiál a odboru cizinecké policie na Vysočině pouze v pondělí a ve středu od 11 do 16 hodin

Krajské ředitelství policie kraje Vysočina oznamuje, že dochází ke změně úředních hodin na pracovištích odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál a odboru cizinecké policie na území Kraje Vysočina. Od pondělí 12. října jsou úřední hodiny stanoveny na pondělí a středu v době od 11 do 16 hodin.
'Platí přitom omezení osobního kontaktu s žadateli a účastníky správních řízení na nezbytně nutnou úroveň, a to zejména upřednostňováním písemného, elektronického či telefonického kontaktu před osobním kontaktem ve všech případech, kdy je to možné', informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Doplnila, že na internetových stránkách policie.cz a na jednotlivých pracovištích jsou viditelně vyvěšena oznámení s telefonními čísly, na kterých si občan individuálně dohodne způsob předání a vyřízení jeho podání nebo požadavku.

'Omezení se týká všech kontaktních pracovišť odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál v celém Kraji Vysočina a odboru cizinecké policie - oddělení pobytových agend - pracoviště v ulici Wolkerova v Jihlavě a v ulici Štáflova v Havlíčkově Brodě', dodala mluvčí.

- red -

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)