Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

U Havlíčkova Brodu se převrátil kamion a srazil chodce, silnice I/38 v místě nehody bude po celou noc průjezdná pouze jedním jízdním pruhem

Na silnici I/38 před Havlíčkovým Brodem ve směru od Kolína se stala v 17.10 hodin havaroval kamion, který skončil mimo komunikaci, převrátil se na bok a současně srazil chodce, který šel po silnici. Řidič kamionu zůstal ve voze zaklíněný a po vyproštění byl převezen s lehkým zraněním na urgentní příjem do nemocnice v Havlíčkově Brodě. Chodec utrpěl těžká zranění a byl letecky transportován do traumacentra v Hradci Králové.
'U dopravní nehody nákladního vozidla na trase z Havlíčkova Brodu na Čáslav záchranáři ošetřili dvě zraněné osoby. Řidič kamionu byl po vyproštění převezen s lehkým zraněním na urgentní příjem nemocnice Havlíčkův Brod. Druhá osoba, chodec, který byl nákladním vozidlem sražen, utrpěl těžká zranění a bylo nutné ho letecky transportovat do traumacentra v Hradci Králové', informoval mluvčí záchranářů na Vysočině Petr Janáček.

'Místo dopravní nehody na silnici I/38 před Havlíčkovým Brodem bude po celou noc průjezdné pouze jedním jízdním pruhem. V místě probíhá překládání nákladu z návěsu kamionu. Zítra bude zajištěno vyproštění havarované jízdní soupravy z příkopu', informovala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Ilustrační foto: HZS Kraje Vysočina

Eva ŠINKOVSKÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)