Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Předporodní kurzy v havlíčkobrodské nemocnici on-line, k tomu osobní konzultace a emailová poradna pro nastávající maminky

Předporodní kurzy pro nastávající maminky a jejich partnery v nemocnici v Havlíčkově Brodě jsou z důvodů aktuální epidemiologické situace pozastaveny. Nyní personál umožní maminkám kurzy on-line a zdarma. Kromě toho mohou rodičky využít také individuální konzultace či online poradny přes email. Nastávající maminky tak mají hned tři možnosti jak konzultovat cokoliv stran těhotenství a porodu v havlíčkobrodské nemocnici.
On-line předporodní kurz povede porodní asistentka Bc. Denisa Dostálová a to prozatím v termínu v úterý 26. ledna a v úterý 9. února v 17.30 hodin. Přes mobilní aplikaci Microsoft Teams umožníme zájemcům absolvovat předporodní kurz, na nějž se musí předem přihlásit na tel. čísle 569 472 397. Dva dny před termínem kurzu pak zveřejníme přihlašovací odkaz na našich webových stránkách.

Naše porodnice dále nabízí osobní konzultace ohledně vedení porodu. K dispozici pro konzultace jsou MUDr. Petr Janovský a porodní asistentka Bc. Denisa Dostálová. Nastávající maminky a jejich partneři tak mají možnost s námi konzultovat svá porodní přání, popovídat si o vedení porodu a možnostech předporodní i porodní péče v naší nemocnici. Jedná se o bezplatné konzultace !!! Objednání též na tel. čísle 569 472 397.

Třetí možností pro nastávající maminky je on-line emailová poradna, kterou vede zástupce primáře gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Erik Lajtman, Ph.D, MPH. Ten na svém emailu erik.lajtman@onhb.cz zodpovídá maminkám jejich dotazy stran předporodní i poporodní péče do 48 hodin.

Těhotným ženám tak vycházíme maximálně vstříc a snažíme se jim umožnit různými způsoby získat veškeré informace a poskytnout i tuto část péče, která je zaměřena na to, aby ženy prožily své těhotenství v klidu a v pohodě. V první polovině ledna 2021 se u nás rodily hned tři páry dvojčat v jednom týdnu. Aktuálně máme za sebou 80 porodům v letošním roce.

Petra ČERNO

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)