Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

V Pelhřimově se porvali dva muži, policisté hledají muže z fotografie a žádají o spolupráci veřejnost

Policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu konfliktu, ke kterému došlo v Pelhřimově. Hledají muže zachyceného na fotografii, jehož totožnost by v zájmu prověřování potřebovali zjistit.
K případu došlo v sobotu 30. dubna na ulici Pod Kalvárií. V době kolem 23.30 hodin vznikl konflikt mezi dvěma muži, kteří se zde potkali. Následně jeden z mužů z místa odešel. Po přijetí oznámení vyjeli na místo policisté a provedli šetření. Muž, který na místě zůstal, byl pod vlivem alkoholu.

Policisté po druhém neznámém muži v lokalitě pátrali, provedli šetření a zahájili prověřování. Dále shromažďovali získané informace i poznatky, prováděli výslechy a zajistili také kamerové záznamy, které vyhodnotili. V současné době se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže zachyceného na fotografii, který by mohl poskytnout informace důležité pro prověřování případu.

Žádáme muže na fotografii nebo občany, kteří ho poznají, případně mají informace, kde se aktuálně nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158.

Jana KROUTILOVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)