
• Vytisknout článek... •
Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):
Sníh komplikuje na Vysočině dopravu, u obce Údavy zablokoval silnici kamion, silnice je neprůjezdná
Policisté na Vysočině přijali od dnešní sedmé hodiny ranní oznámení celkem o čtrnácti dopravních nehodách. Silnici u obce Údavy zablokoval kamion, místo nehody je stále neprůjezdné, objížďka vede Ždírec nad Doubravou – Hlinsko – Trhová Kamenice a opačně.
'Vzhledem k současným povětrnostním podmínkám vyzýváme řidiče ke zvýšené opatrnosti, neboť mohou silnice namrzat a stávat se hůře sjízdnými', informovala mluvčí policistů Michaela Lébrová.
Doplnila, že aktuálně je kvůli dopravní nehodě neprůjezdná silnici I/37 u obce Údavy na Havlíčkobrodsku v úseku u Dlouhého rybníka, kde zablokovala komunikaci havarovaná nákladní souprava. 'Při havárii utrpěl zranění řidič, který byl z místa nehody převezen zdravotnickou záchranou službou do nemocnice v Hradci Králové', doplnila M. Lébrová.
V tuto chvíli také policisté šetří dopravní nehodu, ke které došlo v Golčově Jeníkově na Havlíčkobrodsku, kde se střetlo vozidlo s cyklistkou. Žena při dopravní nehodě utrpěla zranění.
- red -
(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)