Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Provoz na silnici I/38 ve Stonařově byl po ranní nehodě dvou kamionů již obnoven

Provoz na silnici I/38 ve Stonařově na Jihlavsku je již obnoven. Na silnici v časných ranních hodinách havarovaly dva kamiony. Zranění utrpěli dva lidé, jednoho řidiče museli z kabiny vyprostit hasiči.
'Aktuálně v místě dopravní nehody probíhají práce k odstranění následků po nehodě. Komunikace je v místě i nadále uzavřená, kdy k obnovení provozu by mohlo dojít kolem druhé hodiny odpoledne', uvedla mluvčí policistů Michaela Lébrová.

Ve směru ze Znojma stojí hlídka policie u křižovatky Kasárna, kde upozorňují řidiče na neprůjezdnou silnici v obci Stonařov. Vozidla mohou pokračovat ve směru na Třebíč, popřípadě osobní vozidla směrem na Telč. Ve směru od Jihlavy zastavují policisté vozidla na vyústění obchvatu u Rančířova.

Při vážné nehodě kamionů asi v pět hodin ráno utrpěl jeden řidič zranění, z kabiny ho museli vyprostit hasiči. K nehodě vyjížděly dvě hasičské jednotky - z Třeště a ze Stonařova. „Při nehodě se zranili dva lidé. Jednu zraněnou osobu museli hasiči z havarovaného vozidla vyprostit za použití hydraulického nářadí. Při nehodě došlo k poškození nádrží obou vozidel a k masivnímu úniku nafty. Zasahující hasiči havarovaná vozidla zabezpečili proti požáru. Zásah na místě stále probíhá', doplnila informace mluvčí hasičů na Vysočině Petra Musilová.

Eva ŠINKOVSKÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)