Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Vesmírný Spolubál v Novém Městě na Moravě uzavře svojí první a poslední dekádu

Spolubál neziskových organizací Žďárska a Novoměstska již tradičně otevírá plesovou sezónu Nového Města na Moravě. Závěrečný Spolubál, jehož tématem je Vesmír, startuje v sobotu 2. prosince od 19.30 hodin v novoměstském kulturním domě.
Již jsme spolu probálovali jednu celou dekádu, a to už je panečku pěkná tradice. Proto vezměte své drahé polovičky, děti, přátele nebo jen sami sebe a přijďte s námi uzavřít tuto společnou desetiletou tradici.

Vydejte se do hvězdné metropole, kde potkáte tvory ze všech koutů galaxie. Zatančíte si na vesmírné melodie, o které se postarají kapely Zatrestband, Doort a umělec Marek Peňáz a necháte se na chvíli unést z reality do jiného 'kosmíru'. Lístky na toto velkolepé galakticko-taneční dobrodružství jsou k dostání v síti smsticket, v IC Nového Města nebo můžete kontaktovat přímo nás prostřednictvím emailu mareckova@sdruzenikrajina.cz či tel. číslem 775 239 691. Cena vtupenky je pouhých 300 Kč.

Pospěšte si, do Velkého třesku zbývá 11 dní!

Spolubál pořádá Atletika TJ Nové Město na Moravě, Domácí hospic Vysočina, o.p.s., Maracaibo, Mraveniště, Novoměstské sociální služby, portimo, o.p.s., Sdružení Krajina, Škola Spolu a Základní škola Na Radosti.

Dagmar KAFKOVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)