Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Policisté hledají řidiče, který v Ledči nad Sázavou srazil chodce a ujel

Policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při šetření dopravní nehody, která se stala ve středu 3. dubna před osmou hodinou ráno na ulici Koželská v Ledči nad Sázavou na Havlíčkobrodsku. Dosud nezjištěný řidič jedoucí směrem na Kožlí pravděpodobně s modrým osobním autem předjížděl na přímém úseku ve stoupání jiné osobní vozidlo, přičemž se střetl s nezletilým chodcem, který šel také směrem na obec Kožlí po chodníku. Chodec utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. Řidič vozidla po střetu pokračoval dál ve směru jízdy.
Po přijetí oznámení o dopravní nehodě provedli policisté šetření. Místo ohledali a zadokumentovali. V současné době se obracejí na řidiče, který v daném úseku předjížděl, ale i na řidiče předjížděného vozidla, aby se přihlásili na tísňové lince 158.

Policisté uvítají také svědectví dalších osob, které okolnosti dopravní nehody viděly a mohly by tak poskytnout důležité informace k dopravní nehodě. Zároveň se obracejí také na řidiče, kteří místem projížděli a mají ve vozidle palubní kameru, která průběh dopravní nehody, případně situaci před nebo po ní zaznamenala, aby se přihlásili.

Michaela LÉBROVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)