Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Nové re-use centrum ve Velkém Meziříčí se druhého května otevře veřejnosti

Blešák, nové re-use centrum v areálu technických služeb na Karlově ve Velkém Meziříčí, bude v provozu od čtvrtka 2. května od 10 hodin. Nepotřebné věci z domácnosti do něj mohou lidé začít nosit již od úterý 16. dubna.
Re-use centrum poslouží k odložení nepotřebných věcí, které někdo jiný rád využije. Odložení věcí bude zdarma, odnesení za drobný poplatek. Výtěžek bude věnován ekologickému centru Chaloupky.

Věci mohou lidé začít nosit od 16. dubna v provozní době sběrného dvora, což je od pondělí do pátku 7 do17.45 hodin, v sobotu pak od osmi do 16.45 hodin.

Co lze přinést: zařízení a vybavení domácnosti - např. keramické, porcelánové i skleněné nádobí, hrnce, plechy na pečení, obrazy, rámy na obrazy, vázy, dekorace do domácnosti, květináče, mechanické domácí spotřebiče, osvětlovací tělesa apod., CD, DVD, videokazety, knihy, časopisy, pohlednice, hračky (vyjma textilních), sportovní vybavení vyjma oblečení a bot, sáňky, lyže, brusle, činky, míče, švihadla, odstrkovadla, koloběžky, jízdní kola.

Co nelze přinést: veškeré elektrospotřebiče, nábytek a textil.

Martina STRNADOVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)