Klub Iglau.cz a Regionalist.cz

Vstup do klubu:

Pro naše čtenáře, příznivce a pravidelné návštěvníky je na našich webech k disposici takzvaný čtenářský klub Iglau.cz a Regionalist.cz. Pokud se rozhodnete stát se členem klubu, získáte mj. právo:

1) - libovolně přispívat do všech zdejších diskusí a navíc si zde neomezeně zakládat i diskuse vlastní.
2) - členstvím dále získáte přístup i ke starším zprávám a článkům na Regionalistu.
3) - jako člen klubu získáte možnost využít naší klubové služby zasílání každodenních přehledů všech nových článků, novinek a změn na webech Regionalist a Iglau přímo na svůj email (takže vám už nic neuteče a budete stále informováni!)
4) - jako člen klubu získáte jedinečnou možnost vkládat si na stránky Iglau.cz a Regionalist.cz kdykoli po celou dobu svého členství vlastní soukromé textové inzeráty. Jedno, zda na prodej či koupi, upoutávky na svoje kulturní akce či inzeráty k osobnímu seznámení!
    - a kromě toho všeho, co vám členství v našem klubu přinese, svým členstvím vyjádříte také i určitou morální podporu našim webům, které pro vás vyrábíme již dvanáctým rokem!
Jak se stát členem klubu? Během několika vteřin!
Stačí, když pošlete ze svého mobilního telefonu SMS přesně v tomto tvaru: pay iglau na telefonní číslo 9070930 a obratem vám bude na váš mobilní telefon doručeno členské heslo, které vždy jednoduše zadáte do okénka pro přihlášení v hlavičce Iglau.cz nebo Regionalist.cz. Heslo vám bude platit nepřetržitě 31 dnů.
Cena za odeslání této SMS zprávy je 30 Kč včetně DPH!. Službu technicky zajišťuje Pipeline a.s.
Reklamace plateb na lince 720 488 319, 9-17 hodin, po-pá.
Kontakt na provozovatele: sms@iglau.cz
Helpdesk, pomoc, hlášení případných chyb...

Pokud si chcete své členství předplatit na delší dobu, máme pro vás i dvě velmi výhodné varianty:
1. možnost:
Pokud pošlete ze svého mobilního telefonu SMS v tomto tvaru: pay iglau na telefonní číslo 9070979, budete mít předplaceno členství na půl roku.
Cena této "půlroční" SMS včetně DPH je 79 korun.
2. možnost:
Pokud se chcete stát členem či členkou našeho klubu rovnou na celý rok (resp. 365 dnů ode dne předplacení členství), pošlete ze svého mobilního telefonu SMS v tomto tvaru: pay iglau na telefonní číslo 9070999.
Cena této "roční" SMS včetně DPH je 99 korun.


POZOR: Členy klubu se nyní mohou stát i zájemci ze Slovenské republiky. Ti mohou posílat svoji SMS pro změnu v tomto tvaru: pipay iglau na telefonní číslo 6671. Cena za odeslání této SMS zprávy ze Slovenska je 46,6 Skk včetně DPH. Heslo vám na základě této platby ze SR bude platit nepřetržitě 31 dnů.
Službu technicky zajišťuje DIMOCO s.r.o.. Reklamace plateb ze Slovenska na lince 720 488 319, 9-17 hodin, po-pá. Kontakt na provozovatele: sms@iglau.cz