Nejstarší a nejznámější regionální internetový deník v Česku (zal. roku 1996)...
Každý den čerstvé zprávy a publicistika z Jihlavy a celé Vysočiny (RSS kanál)...

Nejstarší český internetový deník Regionalist.cz (1996-2024), vychází již 10118 dnů

Dnes je pondělí 24. červen
(11. červen církevního kalendáře iuliánského)
• 2024 rok křesťanského letopočtu
• 7513 let od stvoření světa dle křesťanského počítání
Svátek dle katolického tradičního kalendaria na 24. 6.:
Čtvrtek po neděli čtvrté po Svatém Duchu Narození sv. Jana Křtitele
 • 4.6.2024:
  Z policejního deníku: zloděj si z chaty odnesl alkohol a rybářský prut, hledaný muž putoval za mříže
  Neznámý zloděj ukradl z chaty u Kramolína na Třebíčsku alkoholické nápoje a rybářský prut s navijákem. Do chaty vnikl po vypáčení dveří v době od druhé poloviny května do nedělního odpoledne, čímž způsobil další škodu Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádeže a porušování domovní svobody, případ prověřují, po pachateli pátrají. Uvedla to mluvčí policistů Jana Kroutilová.
  Policisté vypátrali hledaného muže
  V neděli 2. června po deváté hodině večer kontrolovali policisté muže, na kterého byl vydán příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Hledaného sedmadvacetiletého muže nalezli na ulici Strmá ve Velké Bíteši na Žďársku. "Muže policisté zadrželi a odvezli ho na oddělení k provedení nezbytných úkonů. Po provedení všech nezbytných úkonů směřoval hledaný muž do brněnské věznice", informovala mluvčí policistů Michaela Lébrová. Policisté budou zjišťovat, zda se nedopustil trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí.

  Opilého muže policisté zajistili
  V sobotu 1. června byli policisté před devátou hodinou večer přivoláni do obce Stařeč na Třebíčsku, kde byl agresivní muž, byl pod vlivem alkoholu, nebyl schopen srozumitelné komunikace, samostatné chůze a polehával na silnici. "Při dechové zkoušce policisté šestadvacetiletému muži naměřili hodnotu 2,44 promile alkoholu. Zajistili ho a opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění", uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

  Opilý muž napadal partnerku, skončil na záchytce
  V pondělí 3. června po půlnoci přijali policisté oznámení o muži, který v bytovém domě v Pelhřimově na ulici Nádražní slovně napadal svoji partnerku. Na místo vyjela policejní hlídka. "Policisté zjistili, že se jedná o muže ve věku čtyřiačtyřicet let, který vykazoval známky opilosti a choval se agresivně. Dechová zkouška vykázala u muže pozitivní měření, kdy naměřená hodnota činila 1,95 promile alkoholu. Muže policisté zajistili a odvezli ho na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění", informovala policejní mluvčí Michaela Lébrová. Je podezřelý ze spáchání přestupku proti občanskému soužití.

  Řidič havaroval
  V pondělí 3. června se stala krátce před osmou hodinou ráno u obce Svojkovice na Jihlavsku dopravní nehoda. "Jednašedesátiletý řidič jedoucí s jízdní soupravou tahače Volvo a návěsu ve směru od Jihlavy na Znojmo v levotočivé zatáčce vyjel vlivem nepřiměřené rychlosti jízdy mimo silnici, kde poškodil dopravní značení, a následně havaroval, kdy se s jízdní soupravou převrátil na bok do pole", uvedla mluvčí policistů Jana Kroutilová. Při dopravní nehodě se řidič zranil a byl ošetřen zdravotnickou záchrannou službou. Dechovou zkoušku u řidiče požití alkoholu vyloučili. Při dopravní nehodě vznikla předběžně vyčíslená škoda za téměř jeden a půl milionu korun. Řidič je podezřelý ze spáchání přestupkového jednání na úseku dopravy. (Foto - horní obrázky)

  Dopravní nehoda
  V pondělí 3. června přijali policisté oznámení o dopravní nehodě, která se stala na ulici Karlov ve Velké Bíteši na Žďársku. "Sedmatřicetiletému řidiči jedoucímu směrem k obci Přibyslavice s nákladním vozem Volvo s přívěsem se po projetí zatáčky odpojil připojený přívěs, který vyjel do protisměru, kde došlo ke střetu s projíždějícím autem Dacia. Osobní vozidlo bylo po střetu odmrštěno mimo silnici", uvedla Michaela Lébrová. Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče z vozidla Dacia, který byl zdravotnickou záchrannou službou převezen do brněnské nemocnice k ošetření. Policisté přítomnost alkoholu u obou řidičů provedenými dechovými zkouškami vyloučili. Vlivem dopravní nehody došlo k předběžné škodě za 200 tisíc korun. Dopravní nehodu policisté šetří. (Foto - dolní obrázky)

  Střet nákladního a osobního auta
  V pondělí 3. června po druhé hodině odpoledne došlo v obci Maleč na Havlíčkobrodsku k dopravní nehodě. "Pětatřicetiletá řidička jedoucí od obce Víska s osobním vozem Kia vjela do křižovatky ve chvíli, kdy po hlavní silnici od obce Čečkovice jel řidič s nákladním autem Goupil, a došlo ke střetu. Vozidlo Goupil se po střetu převrátilo na bok", uvedla mluvčí policistů Michaela Lébrová. Při nehodě utrpěl nákladního vozu zranění a záchranáři jej převezli do havlíčkobrodské nemocnice. Policisté provedenými dechovými zkouškami byla přítomnost alkoholu u obou řidičů vyloučena. Při dopravní nehodě došlo k předběžné škodě za více než 200 tisíc korun.

  Střet vozidel
  V pondělí 3. června došlo po čtvrté hodině odpoledne v obci Červená Hospoda na Třebíčsku k dopravní nehodě. "Šestadvacetiletý řidič auta Alfa Romeo jel od Krahulova a na přímém úseku narazil do zadní části stojícího vozu Škoda, jehož řidička v té době odbočovala. Vlivem nárazu bylo vozidlo Škoda odhozeno do silničního příkopu, kde ještě narazilo do oplocení", uvedla J. Kroutilová. Při dopravní nehodě utrpěli zranění oba řidiči a byli zdravotnickou záchrannou službou převezeni na ošetření do třebíčské nemocnice. Vzniklá škoda byla vyčíslena na více než sedmdesát tisíc korun. Dechovou zkouškou policisté u obou řidičů požití alkoholu vyloučili. Dopravní nehodu šetří.

  Muž řídil auto přes uložený zákaz
  Ze spáchání trestného činu je podezřelý devatenáctiletý muž z Chomutovska, který řídil v Jihlavě přes uložený zákaz. V pondělí 3. června jel s autem Hyundai po třetí hodině odpoledne po Masarykově náměstí. "Vozidlo zastavili strážníci městské policie a provedli kontrolu. Zjistili, že má řidič na základě rozhodnutí magistrátu od začátku roku vyslovený zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel, a to na jeden rok. Přivolaní policisté odvezli řidiče na oddělení a muži sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí", informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

  Řidička nadýchala přes dvě promile
  V pondělí 3. června před desátou hodinou večer kontrolovali policisté řidičku osobního auta Škoda na ulici Jamská ve Žďáře nad Sázavou. "Dechová zkouška vykázala u šestačtyřicetileté ženy 2,49 promile alkoholu. Přítomnost alkoholu potvrdila i opakovaná dechová zkouška. Žena požití alkoholu doznala a s naměřenými hodnotami souhlasila. Policisté jí zakázali další jízdu", informovala policejní mluvčí Michaela Lébrová. Žena je podezřelá ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, případ policisté prověřují.

  Řidič pod vlivem alkoholu
  V pondělí 3. června zastavili policisté po páté hodině ranní v ulici Pražská v Havlíčkově Brodě auto Volvo. "U devětadvacetiletého muže provedli dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 1,41 promile alkoholu. Obdobnou hodnotu u něho ukázala také opakovaná zkouška. Lékařské vyšetření spojené s odběrem krve bezdůvodné odmítl. Policisté řidiči zakázali další jízdu", uvedla M. Lébrová. Muži je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

  Alkohol za volantem
  V neděli 2. června po jedenácté hodině večer zastavili policisté v obci Škrdlovice na Žďársku řidiče auta Škoda. "U šestatřicetiletého muže provedli dechovou zkoušku a naměřili mu hodnotu 0,76 promile alkoholu. Přítomnost alkoholu potvrdila i opakovaná zkouška, která vykázala hodnotu ještě vyšší. Muž požití alkoholu před jízdou doznal a s naměřenými hodnotami souhlasil. Policisté muži další jízdu zakázali", informovala mluvčí policistů M. Lébrová. Muž je podezřelý ze spáchání přestupkového jednání na úseku dopravy, které policisté šetří.

  Řidič je podezřelý z přestupku
  V pondělí 3. června zastavili policisté po deváté hodině dopoledne v ulici Hradecká v Telči na Jihlavsku auto Škoda Octavia. "Zjistili, že řidičem je třiatřicetiletý muž. Při dechové zkoušce mu naměřili hodnotu kolem půl promile alkoholu, stejně jako při opakované zkoušce. Policisté řidiči zakázali další jízdu", uvedla J. Kroutilová. Muž je podezřelý ze spáchání přestupkového jednání na úseku dopravy.

  Eva ŠINKOVSKÁ
  Vyhledávání v článcích Regionalistu:

  Vyhledávat lze jak s diakritikou, tak bez ní. Na velikosti písmen nezáleží.

  Další zprávy:
 • Vydáno v neděli 23.6.2024 :
  Do jihlavské zoo s vysvědčením s jedničkou za jednu korunu, chybět nebude oblíbené komentované krmení
  Pokud děti od pátku 28. až do neděle 30. června předloží aktuální vysvědčení s alespoň jednou jedničkou, získají vstup do zoo jen za symbolickou jednu korunu. Platí i kladné slovní hodnocení. Na pokladně zoologické zahrady v Jihlavě stačí ukázat kopii vysvědčení nebo ho mít vyfocené v mobilu.
 • Vydáno v neděli 23.6.2024 :
  Z policejního deníku: auto v příkopu shořelo, řidič utrpěl lehké zranění
  Dvaačtyřicetiletý řidič s osobním autem Renault, který v sobotu 22. června zhruba deset minut po půl čtvrté odpoledne projížděl po silnici II/354 od Radostína nad Oslavou směrem k Ostrovu nad Oslavou na Žďársku, před táhlou levotočivou zatáčkou se nevěnoval plně řízení vozu a vjel vpravo mimo silnici do příkopu, kde čelně narazil do listnatého stromu a následně auto začalo hořet. Při nehodě utrpěl lehké zranění a záchranáři jej odvezli do nemocnice v Brně. Na voze vznikla hmotná škoda ve výši asi 40 tisíc korun, dechová zkouška řidiče měla negativní výsledek. Uvedla to mluvčí policistů Dana Čírtková. (Foto)
 • Vydáno v sobotu 22.6.2024 :
  Pane. Kupte si rakvičku!
  Tento zvláštní příběh se stal už dávno. Pradávno. „Narodil“ se v době plné pověr, které se dědily z generace na generaci. Lidé tehdy věřili, že v rybnících žijí hastrmani, v lesích se kromě dalších bytostí prohání hejkalové a o půlnoci lze na odlehlých místech potkat tajuplné bílé tele.
 • Vydáno v sobotu 22.6.2024 :
  Festival Vesuv plný muziky a piv od malých pivovarů pomůže Vojtovi, Františkovi nebo malé Agátce získat hiporehabilitaci na celý rok
  Jubilejní desátý ročník festivalu Vesuv se bude konat v pátek a sobotu 5. a 6. července na Pastýřské louce mezi obcemi Velenov a Suchý u Brna. Dvoudenní, multižánrový festival nabízí jedinečnou kombinaci hudby, rodinné zábavy a ochutnávek výjimečných piv od pětadvaceti malých českých pivovarů.
 • Vydáno v sobotu 22.6.2024 :
  E-shop Dopravního podniku města Jihlavy umožňuje cestujícím správu a dobíjení jihlavské karty
  Internetový obchod jihlavského dopravního podniku https://eshop.dpmj.cz/ umožňuje cestujícím správu a dobíjení Jihlavských karet. I bez registrace je možné dobít elektronickou peněženku na Jihlavské kartě nebo koupit časový kupon. Stačí k tomu jen číslo jihlavské karty, na kterou chce zákazník přidat peníze nebo kupit kupon.
 • Vydáno v sobotu 22.6.2024 :
  Výstava fotografií divokých zvířat i vzácných rostlin Barky Hrušky v jihlavském muzeu
  Výstava fotografií Barky Hrušky s titulem Blíž, než se zdá potrvá v prostorách muzejních arkád na Masarykově náměstí v Jihlavě až do konce července.
 • Vydáno v sobotu 22.6.2024 :
  Na Vysočině při bouřce padaly stromy, nejvíce práce měli hasiči na Třebíčsku
  Hasiči na Vysočině v souvislosti s počasím zasahovali od páteční šesté hodiny v podvečer do dnešní sedmé hodiny ráno u více než čtyřiceti událostí. Nejčastěji se jednalo o odstranění stromů a větví z komunikací. Nejvíce zásahů měli hasiči na Třebíčsku.
 • Vydáno v pátek 21.6.2024 :
  DOKem letos proplulo 306 třídních lodí
  Zastavit se v běhu školních povinností, zažít se svou třídou něco nevšedního, diskutovat spolu, mít čas přemýšlet o sobě i o světě kolem, načerpat energii, učit se čelit rizikovým situacím. To vše a mnoho dalšího nabídlo v uplynulém školním roce Centrum primární prevence DOK. Jeho programů využilo celkem 306 tříd, 6 526 žáků a studentů a 306 učitelů z 14 škol v Jihlavě a Pelhřimově.
 • Vydáno v pátek 21.6.2024 :
  Tragická nehoda na Jihlavsku. Zemřel řidič osobního auta
  Při dopravní nehodě, která se stala v pátek 21. června po patnácté hodině odpoledne na silnici II(602 kousek za kruhovým objezdem ve směru na Dušejov na Jihlavsku, zemřel řidič osobního auta.
 • Vydáno v pátek 21.6.2024 :
  Z policejního deníku: nález ručního granátu; malého chlapce policisté nalezli a předali matce
  Při výkopových pracích na pozemku u obce Bílý Kámen na Jihlavsku byl ve čtvrtek 20. června po třetí hodině odpoledne nalezen ruční granát. Policejní pyrotechnik munici zajistil a odvezl k odborné likvidaci. Uvedla to mluvčí policistů Jana Kroutilová. (Foto - horní obrázek vlevo)
 • Vydáno v pátek 21.6.2024 :
  Muž a žena z Třeště vyráběli a prodávali pervitin, skončili s pouty na rukou
  V policejní cele skončil tento týden muž, který vyráběl pervitin a drogy dále distribuoval. Rukama mu prošlo několik desítek gramů pervitinu. Společně s ním zadrželi policisté také jeho známou, která mužem vyrobený pervitin užívala a rovněž prodávala. Kriminalisté zajistili při prohlídce bytu předměty a chemikálie určené k výrobě pervitinu. Muž i žena čelí obvinění ze spáchání trestného činu a hrozí jim až pětiletý pobyt za mřížemi.
 • Vydáno ve čtvrtek 20.6.2024 :
  Pouť ke kostelíku svatého Jana Křtitele s jihlavskými havířky
  Již tradiční Pouť ke svatému Jánu se bude konat v neděli 23. června v Jihlavě. Kromě pohádek a hudebních vystoupení se můžete těšit i na komentovanou prohlídku kostelíku svatého Jana Křtitele. Bude to neděle plná pohádek, koncertů, her pro děti, obřích loutek, folklorních vystoupení, komentovaných prohlídek kostelíka, domácích dobrot, chybět nebude ani polívka z kotlíku a řízné pivečko. Začátek je v devět hodin, kdy Jihlavský havířský průvod vyrazí od Základní školy Křížová ulicí Srázná ke kostelíku.
 • Vydáno ve čtvrtek 20.6.2024 :
  Pobyt na přírodní terase pacientům v novoměstské nemocnici svědčí. Často ani nechtějí domů
  Bylinky, kvetoucí rostliny, dozrávající jahody i psí hlídač. Záplava barev a štěbetající ptáci. Terasa oddělení dlouhodobě nemocných (ODN) 3 v nemocnici v Novém Městě na Moravě je jako rozkvetlá zahrada. „Odpoledne bývá terasa přeplněná, pacienti i návštěvníci ji velice rádi využívají. Usednou a povídají si nebo jen tak pozorují přírodu kolem sebe. A využíváme ji i my, hlavně pro terapie. Nebo tam vyvedeme nebo vyvezeme pacienty, i ty na lůžku nebo na křesle. Dokonce se nám několikrát stalo, že pacienti, zvláště ti, co žijí v městských bytech a ven se moc nedostanou, od nás ani nechtějí. Tady si užívají pobyt venku, v přírodě a pod širým nebem,“ říká staničním sestra z ODN 3 Olga Ondrová.
 • Vydáno ve čtvrtek 20.6.2024 :
  Vzpomínka na betlémáře, malíře a kapelníka Josefa Lišku v jeho rodné Třešti
  Vzpomínková výstava na Josefa Lišku (1888 – 1973) - významného třešťského rodáka, betlemáře, malíře, sochaře a kapelníka bude zahájena slavnostní vernisáží v pátek 21. června v Schumpeterově domě v Třešti.
 • Vydáno ve čtvrtek 20.6.2024 :
  Výměnu řidičských průkazů urychlí bankovní identita, jen na Vysočině si je musí do konce roku vyměnit patnáct tisíc lidí
  V celé České republice si musí letos svůj řidičský průkaz vyměnit 296 tisíc lidí, z toho na Vysočině je to patnáct tisíc řidičů. Řidičský průkaz platí deset let, proto je snadné zapomenout na jeho propadnutí. Pokuta za jízdu s propadlým řidičským průkazem může činit až 2 500 korun. Propadlá řidičská oprávnění tedy zdaleka nejsou okrajovým problémem. Na Portálu dopravy mohou požádat o výměnu lidé s bankovní identitou.
 • Vydáno ve čtvrtek 20.6.2024 :
  Svatojánská noc na Michalově statku
  Svatojánská noc spojená s noční prohlídkou Michalova statku v Pohledi na Havlíčkobrodsku se bude konat v neděli 23. června od jednadvaceti hodin do půlnočního zvonění.
 • Vydáno ve čtvrtek 20.6.2024 :
  Krajské volby budou 20. - 21. září, kandidátní listiny do zastupitelstev lze podávat do 16. července
  Kandidátní listiny pro volby do Zastupitelstva Kraje Vysočina lze podávat do úterý 16. července 2024 do 16 hodin. Volby do krajských zastupitelstev a Senátu se budou konat v pátek 20. a sobotu 21. září. Na Vysočině se budou senátní volby konat na Třebíčsku a Havlíčkobrodsku, senátní obvod 44.
 • Vydáno ve čtvrtek 20.6.2024 :
  Na silnici I/37 mezi obcemi Rousměrov a Laštovičky zemřel při nehodě řidič osobního auta
  Při dopravní nehodě, která se stala ve čtvrtek 20. června okolo půl druhé odpoledne na silnici I/37 mezi obcemi Rousměrov a Laštovičky na Žďársku, zemřel řidič osobního auta. Silnice je uzavřena. Policisté odklánějí dopravu v Ostrově nad Oslavou na obec Bobrová a Křižanov.
 • Vydáno ve čtvrtek 20.6.2024 :
  Policisté na dálnici D1 kontrolovali zaparkovaná nákladní auta, zadokumentovali čtyřiatřicet přestupků
  Policejní hlídky z Vysočiny se v noci ze středy 19. na čtvrtek 20. června zaměřily na to, zda řidiči nákladních vozidel na dálnici D1 neparkují mimo místa k tomu vyhrazená. Řidiči jízdních souprav denně parkují k vykonání bezpečnostní přestávky jízdní soupravy na nájezdech a sjezdech z dálnice, v odstavných a připojovacích pruzích, kde tato stojící vozidla ohrožují plynulost a zejména bezpečnost provozu a ostatní účastníky, kteří zejména za snížené viditelnosti mohou neoznačené, neosvětlené a nebezpečně stojící nákladní auto velice snadno přehlédnout. Uvedla to mluvčí policistů Dana Čírtková.
 • Vydáno ve čtvrtek 20.6.2024 :
  Bratry, kteří mají na Žďársku na svědomí vloupání a krádeže, policisté dopadli
  Vloupání do různých objektů na Žďársku mají na svědomí bratři ve věku čtyřiadvacet a devětadvacet let. Muži se vloupali do více než deseti objektů a majitelům způsobili škodu přes 220 tisíc korun. Muži byli obviněni ze tří trestných činů, za které jim hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi.
Další články vydané ve dnech 9. 6. 2024 - 24. 6. 2024:


zpět na vrchol stránky...
redakce Regionalistu:

Regionalist, nejstarší český internetový deník: založen roku 1996 - zpravodajství a publicistika na internetu se zvláštním zaměřením na prostor Českomoravské vysočiny

Akční radius Regionalistu: zahrnuje především území Jihlavského kraje, tedy Vysočiny, to jest okresy Jihlava, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Třebíč a Žďár nad Sázavou)

Internetová adresa: www.regionalist.cz

Editace a redakce: Eva Švančarová (Šinkovská), šéfredaktorka
kontakt: regionalist@seznam.cz

Vychází: od září roku 1996 každý den!

Vydává: Vitaeelhomeo Ltd. - registered in England Company No. 8062676

Redakce, inserce, obchodní oddělení: e-mail: obchod@regionalist.cz, telefon: +420 777 307 887

© (1996-2024) - Eva a Leo Švančarovi

zpět na vrchol stránky...
Z jihlavských legend
Letopisy L. Vilímka
Z jihlavských čtvrtí
Zločiny komunismu
Jihlavské tramvaje
RSS

Homeopatické sady:
Partnerské weby Regionalistu:

X-Pcz
Publicisticko-křesťanský netradičně tradiční web:
18. 4. 2022 - Naše skutečné kořeny? Radost z evangelia!

17. 4. 2022 - Vzkříšení? Započal náš průchod do Světa a do Života!

16. 4. 2022 - Bílá sobota? I naše narozeniny!

15. 4. 2022 - Nelida? Ukřižovat!

14. 4. 2022 - Zelený čtvrtek: Syťme se Životem!

13. 4. 2022 - Jidáš: Patron charity, humanismu a lidumilství?

4. 4. 2022 - Poslední skutečný antikomunista střední Evropy: Viktor Orbán!

30. 3. 2022 - Kdo přichází z pekla jen těžko může přinést kamkoli ráj!

29. 3. 2022 - Jak nuzáci zpět do své nouze zase přišli…

28. 3. 2022 - Každý si nosí ten svůj svět ve svém srdci


H umoresky nejen Bedřichovské
Vzpomínky a sekvence z rodného jihlavského Bedřichova:
- Příběh dušičkový…

- Jak hospodář Václav chtěl tak usilovně život zachránit, až o něj přišel…

- Děkanovo kvarteto, aneb, jak většina má vždy patrně asi pravdu.

- Listopad 1989: Koncert ve Vlašimi, demonstrace nefachčenek – a také co tehdy prorocky odhadl starý kněz.

- Jak se moje pomsta udavačskému komunistickému dědkovi skrze krásné ženské nohy proměnila v trojku z chování.

- Proč měl jihlavský adventní věnec nikoli čtyři, ale šest svíček?

- Těžké hříšníky jejich vlastní hříchy ani do hrobu někdy nepustí…

- Příběh dušičkový, aneb jak jsem se už nikdy nestal mrakopravcem.

- Co povyprávěl starý skicář o poslední šachové partii s mým dědečkem?

- Příběh ztraceného kocourka Mňouka…


H omeopatický a astrologický web
L
ea Švančary
Publicisticky i odborně. Aneb co asi netušíte díky zažitým mýtům o astrologii i homeopatii:


Aktuální teplota:
Počasí v Počátkách
Atmosférický tlak:
Počasí v Počátkách
Srážky v tuto chvíli:
Počasí v PočátkáchPěvecké sdružení Campanula Jihlava...

Pěvecké sdružení Campanula Jihlava...

Pěvecké sdružení Campanula Jihlava...

Pěvecké sdružení Campanula Jihlava...