Na hlavní stránku Regionalistu...
REKLAMA:
Deník...
Kalendarium
Komentáře
www.IGLAU.cz
Kulturní servis
Country music
Křesťanství
Z archivů
Komunistické zločiny
Hudba, mp3
MHD v Jihlavě
Redakce, tiráž
Podpořte nás!
Reklama v Regionalistu...
visitores:

SAMOOBSLUŽNÁ REKLAMA V REGIONALISTU:

Propagujte své akce, výrobky, služby či svoji firmu...

Potřebujete dát vědět veřejnosti o své akci, o svých výrobcích, službách či internetových stránkách? Pak můžete použít reklamní SAMOOBSLUHU Regionalistu.
Díky ní vaši reklamu denně shlédne v průměru 10 tisíc lidí, neboť právě tolik čtenářů navštěvuje každý den pravidelně stránky našich webů - Regionalist.cz, Iglau.cz, astrologické stránky leosvancara.cz či CWBC.cz!

Svoji reklamu tak budete současně mít jak na hlavní stránce Regionalistu, tak i na hlavní stránce Iglau.cz a zároveň i na stránkách navštěvovaného astrologického webu Lea Švančary či kapely CWBC (cwbc.cz). Editovat svoji reklamu či inzerát můžete jednoduše, kdykoli a okamžitě během celé předplacené doby z pohodlí domova či kanceláře přímo od svého počítače!

Ceník a způsob předplatného textové reklamy na serverech Regionalist:
  • 1) nepřetržité zveřejňování vaší reklamy na našich webech po dobu 30 dnů Na náš účet č. 3050 008 338 / 6800 zašlete 1.680,- Kč (1.400 Kč + 280 Kč DPH) a při této platbě použijete tento vygenerovaný variabilní symbol 77386
  • 2) nepřetržité zveřejňování vaší reklamy na našich webech po dobu 365 dnů Na náš účet č. 3050 008 338 / 6800 zašlete 14.400,- Kč (12.000 Kč + 2.400 Kč DPH) a při této platbě použijete tento vygenerovaný variabilní symbol 77386
Zde zadejte svoje heslo předplatitele:


V rámci takto předplacené inzerce má klient právo vždy na zveřejnění jednoho inzerátu, obsahujícího text o délce maximálně 300 znaků a jednu fotografii.

Redakce Regionalistu vydá klientovi vždy následně po přijaté platbě na vyžádání řádný daňový doklad, který mu zašle výhradně elektronickou cestou ve formátu pdf. Svoje přístupové heslo 77386, které jste použili při platbě jako variabilní symbol, uvádějte při každé komunikaci s redakcí!!!
Požadavek na daňový doklad i se svým heslem zašlete při své platbě na email: obchod@regionalist.cz.

Aktuálně zveřejněné inzeráty:

Nový fotografický web Tomáše Blažka
6.9.2011 (13:20) - Právě spuštěn na adrese www.fotospoj.cz
Alba, fotografie, reportáže, sloupky - www.fotospoj.cz