Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Při nehodě u Kralic nad Oslavou utrpěli zranění dva policisté a řidič náklaďáku

Při dopravní nehodě, která se stala v pátek 5. března v 9.46 hodin na silnici první třídy mezi Náměští nad Oslavou a Kralicemi nad Oslavou na Třebíčsku, utrpěli zranění tři lidé.
Na základě šetření okolností dopravní nehody na místě policisté zjistili, že řidič nákladního vozu projížděl po silnici I/23 od Náměště nad Oslavou na Kralice nad Oslavou. 'Ze zatím nezjištěných důvodů najel s vozidlem na krajnici a když se snažil vyjet znovu zpět do svého jízdního pruhu, dostal s vozidlem smyk a narazil do protijedoucího služebního vozidla Policie České republiky. Služební vůz byl odražen na svodidla a nákladní auto skončilo převrácené mimo komunikaci na poli. Ve služebním vozidle cestovali v době nehody dva policisté, kteří byli zařazeni v rámci výkonu služby do opatření na kontrolu dodržování volného pohybu osob mezi okresy', popsala nehodu policejní mluvčí Dana Čírtková s tím, že policisté přejížděli na jiné kontrolní stanoviště.

Oba policisté byli zraněni a byli převezeni do nemocnice v Třebíči. Zraněný byl také řidič nákladního vozidla. I ten byl převezen do zdravotnického zařízení.
U všech účastníků nehody byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem.
Kolem poledne bylo místo plně průjezdné, až se bude vyprošťovat nákladní vozidlo, bude v místě usměrňovat provoz policejní hlídka.

- red -

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)