Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Městská knihovna v Jihlavě otevře v pondělí 19. dubna; čtenáři budou muset mít respirátor

Knihovna v Jihlavě bude znovu otevřena v omezeném režimu od 19. dubna. Do knihovny bude umožněn vstup pouze s respirátorem, při vstupu do knihovny je nutná dezinfekce rukou a pracovnice knihovny dohlédnou na dodržení dvoumetrových rozestupů. Počet návštěvníků je omezen na 1 osobu na 15metrů čtverečních. Zaměstnanci prosí čtenáře, aby se nezdržovali v knihovně déle, než je nezbytně nutné.
Fungovat budou pouze půjčovny, není umožněn vstup do studovny, čítárny, na veřejný internet, Wi-Fi, či využívání odpočinkových zón. Akce pro veřejnost jsou pořádány pouze online.

Všechna opatření jsou přehledné na přiloženém obrázku.

'Pozor, od 26. dubna začne znovu nabíhat zpozdné, prosíme, zkontrolujte si termín vrácení a případně si výpůjčky ve svém čtenářském kontě nebo emailem prodlužte', upozornil čtenáře mluvčí jihlavského magistrátu Radovan Daněk.

Provoz knihovny do pátku 16. dubna pokračuje na hlavní budově i na všech pobočkách knihovny stejně jako doposud a to formou výdejního okénka. Nové objednávky do okénka ale už nevytvářejte nebo v nutných případech kontaktujte knihovnu emailem na adrese pujcovna@knihovna-ji.cz

- zprav -

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)