Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

U Svatého Kříže na silnici I/38 se stala tragická nehoda, silnice již je plně průjezdná

Tragická dopravní nehoda se stala ve čtvrtek 13. května ve 13.40 hodin na silnici I/38 u odbočky na obec Svatý Kříž na Havlíčkobrodsku. Při havárce zemřel řidič osobního auta. Silnice byla neprůjezdná asi do 20. hodiny z důvodu vyprošťování nákladního vozidla.
'Na silnici se střetla čtyři vozidla, jedna osoba zraněním podlehla, další tři lidé utrpěli zranění', uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová. Podle serveru dopravniinfo.cz se na místě nehody střetla dvě osobní auta, jedno nákladní auto a jedna dodávka.

'Při dopravní nehodě zemřel řidič osobního auta. Tři osoby se zranily v druhém osobním automobilu. Řidič nákladního vozidla byl ošetřen na místě', upřesnila informace mluvčí policistů Jana Kroutilová.

'Z důvodu hlášení většího počtu zraněných osob byly na místo vyslány celkem čtyři prostředky ZZS KV- dvě lékařské a dvě záchranářské pozemní posádky z Havlíčkova Brodu, Jihlavy a Přibyslavi. Jedné osobě už bohužel nebylo pomoci a na místě nehody svým vážným zraněním podlehla. Další tři osoby se zranily a byly převezeny do nemocnice v Jihlavě', doplnil informace mluvčí krajských záchranářů na Vysočině Petr Janáček.

Silnice byla po dopravní nehodě neprůjezdná až do dvacáté hodiny z důvodu vyprošťování nákladního vozidla.

Na místě zasahují složky integrovaného záchranného systému.

Příčinu a veškeré související okolnosti dopravní nehody policisté zjišťují.

Foto: zdroj tn.nova.cz

Eva ŠINKOVSKÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)