Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Motorkář se zabil po srážce s třemi auty na silnici mezi obcemi Kouty a Čechtín na Třebíčsku

Tragická nehoda, která se stala v neděli 13. června krátce před jednou hodinou odpoledne u mostku přes potok Smrček mezi obcemi Čechtín a Kouty na Třebíčsku, si vyžádala život motorkáře.
'Na místě došlo k dopravní nehodě s účastí motocyklisty a tří osobních vozidel. Řidič motocyklu projížděl v úseku zatáčky a střetl se postupně s vozidly jedoucími v opačném směru. Motocyklista utrpěl zranění, kterým podlehl', informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

'Po oznámení nehody byla na místo události ihned vyslána pozemní posádka z Třebíče a letecká záchranná služba z Jihlavy. Řidič motocyklu bohužel utrpěl těžká zranění, kterým na místě události podlehl. Nikdo jiný se při dopravní nehodě nezranil a posádky se tak na základny vracely prázdné' doplnil informace mluvčí krajských záchranářů na Vysočině Petr Janáček.

Místo nehody je v současné době neprůjezdné. Policisté provádějí ohledání, šetření a zadokumentování. Na místě provádí příslušné úkony výjezdová skupina územního odboru Třebíč. Příčinu, okolnosti a přesný průběh nehody prověřují.

Na místě nehody zasahovali hasiči z Třebíče, Čechtína a Kamenice u Jihlavy, kteří pomáhali s resuscitací a poté odklidili následky dopravní nehody.

Eva ŠINKOVSKÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)