Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Policisté hledají svědky nehody v Jihlavě, uvítali by při šetření míry zavinění záznamy z palubních kamer

Policisté z dopravního inspektorátu Jihlava se obracejí na případné svědky dopravní nehody, která se stala v pondělí 12. července v 10.35 hodin na světelné křižovatce na ulici Romana Havelky u sjezdu z dálničního přivaděče v Jihlavě.
V prostoru světelné křižovatky se střetla dvě osobní auta. Řidička osobního automobilu Opel Crossland projížděla po silnici ve směru od ulice Sokolovská směrem k ulici Humpolecká. Při průjezdu danou křižovatkou se srazila s osobním vozem Dacia Duster, jehož řidič projížděl ve směru jízdy od komunikace I/38 a pokračoval směrem k obchodnímu centru Patrol. Ke zranění osob při dopravní nehodě nedošlo. Policisté u obou řidičů na místě nehody provedli dechové zkoušky s negativním výsledkem. Při nehodě vznikla na havarovaných vozidlech škoda ve výši 300 tisíc korun. Obě vozidla zůstala po dopravní nehodě nepojízdná.

Okolnosti a míru zavinění této dopravní nehody šetří policisté z dopravního inspektorátu Jihlava, kteří by ke stanovení míry zavinění uvítali případné svědky, kteří viděli dopravní nehodu a kteří mají ve svých vozidlech palubní kamery, které by průběh této nehody zachytily. Se svědectvím se můžete obrátit na linku 158 nebo můžete kontaktovat přímo dopravní inspektorát Jihlava – telefon 974 266 250.

mjr. JUDr. Dana ČÍRTKOVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)