Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

V Městských sadech v Pelhřimově je umístěn veřejný pingpongový stůl

V Městských sadech v Pelhřimově u workoutového hřiště je umístěn nový pingpongový stůl. Ten byl nainstalován především díky aktivitě místostarosty Zdeňka Jaroše, který tak reagoval na požadavky občanů. Stůl na stolní tenis CORNILLEAU PRO 510 Outdoor, je velice stabilní a je konstruován tak, aby dokázal nahradit zastaralou technologii těžkých betonových pingpongových stolů.
Stůl může kromě veřejnosti využívat i klub stolních tenistů, jejichž členové si už zahráli a velmi si to pochvalovali. Zkušební hru vyzkoušeli také místostarosta Zdeněk Jaroš a vedoucí staveb a investic TsmPe Vojtěch Adamovský. Městské sady jsou tak obohaceny o další sportovní vyžití, které vylepšuje tělesnou kondici.

Stolní tenis nebo také běžně označován ping pong je bezesporu jeden z nejrychlejších sportů vůbec a je určen prakticky pro všechny věkové kategorie. Svou oblibu získal nejen v České republice, ale patří k nejrozšířenějším sportovním odvětví po celém světě, a to jak na profesionální hráčské úrovni, tak na úrovni rekreační.

Klíčové vlastnosti desky stolu CORNILLEAU PRO 510 Outdoor:

Povrch upravený technologií MAT TOP – antireflexní vrstva desky stolu, která naprosto eliminuje světelné odlesky

7 mm laminátová deska

60 mm široký kovový rám po celém obvodu stolu zkvalitňuje odraz míčku

Vysoká odolnost desky vůči mechanickým nárazům a vlivům nepříznivého počasí

Splňuje normu EN 14468-1, třída B

Andrea UNTERFRANCOVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)