Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Policisté z Třebíče hledají ukradené auto, veřejnost žádají o spolupráci

Policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu odcizení vozidla, ke kterému došlo v polovině června v Třebíči. Pachatel na ulici Nádražní nasedl do zaparkovaného a nezajištěného vozidla Škoda a z místa odjel. Automobil následně ve večerních hodinách vypátrali městští strážníci na území města Třebíče.
Po přijetí trestního oznámení začali policisté případ prověřovat. Místo činu ohledali a zadokumentovali. Dále zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu neoprávněného užívání cizí věci. Policisté provedli důkladné šetření za účelem zjištění maximálního množství informací důležitých pro objasnění případu. Případ prověřovali, shromažďovali a vyhodnocovali získané poznatky.

Policisté vyhodnotili také záznamy z kamer. Zjistili, že se v lokalitě pohyboval muž a mohl by tak poskytnout důležité informace. V zájmu prověřování by tak policisté potřebovali zjistit jeho totožnost a s žádostí o spolupráci se obracejí na veřejnost.

Žádáme muže na kamerovém záznamu nebo osoby, které ho poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu.

Stanislava RÁZLOVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)