Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Policisté hledají cyklistku, která se ve Světlé nad Sázavou srazila s chlapcem na kole

Havlíčkobrodští policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při šetření střetu dvou cyklistů, ke kterému došlo v úterý 14. září ve Světlé nad Sázavou. Potřebovali bychom, aby se nám přihlásila cyklistka, která byla jedním z účastníků nehody. Dále uvítáme také informace od případných svědků, kteří by policistům mohli poskytnout důležité informace.
Ke střetu cyklistky a nezletilého cyklisty došlo v úterý 14. září krátce po šesté hodině večer v místě křížení účelové komunikace v místě u řeky Sázavy v blízkosti garáží u ulice Sázavská. Cyklistka dosud nezjištěné totožnosti jela na jízdním kole po účelové komunikaci ve směru na Ledeč nad Sázavou, přičemž se při vyjíždění srazila s nezletilým cyklistou, který přijížděl po komunikaci ze směru od silnice druhé třídy. Nezletilý chlapec upadl na zem a utrpěl zranění. Na místě se dále nacházeli rodiče zraněného chlapce, přičemž jeden z nich s cyklistkou komunikoval. Následně z místa odjeli a chlapec byl převezen jedním z rodičů na ošetření do nemocnice.

Žádáme zúčastněnou cyklistku, aby se policistům přihlásila na tísňové lince 158. Policisté rovněž uvítají, pokud by se přihlásila jakákoli jiná osoba, která by mohla poskytnout informace vedoucí ke zjištění totožnosti cyklistky.

Stanislava RÁZLOVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)