Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Zažijte strašidelnou noční prohlídku táborské zoologické zahrady

Svátek strašidel Halloween se velmi rychle blíží. Chcete letos každoroční strašení něčím obohatit? Kupte si v předstihu vstupenky na speciální halloweenskou noční prohlídku zoologické zahrady v Táboře. Mráz po zádech vám tentokrát způsobí impozantní řev krále zvířat nebo například bystré oči táborských sov, které z vás nespustí zrak ani v noci. Mimořádná noční prohlídka ZOO Tábor se uskuteční v sobotu 30. října a vstupenky lze koupit pouze online.
„Halloweenské strašení milují hlavně děti, zálibu v něm našli ale také mnozí dospělí. Přijďte si letos užít tento svátek všech strašidel k nám do zoo. Uvidíte, že na temnou noc plnou roztodivných zvuků zvířat jen tak nezapomenete. Když navíc zapojíte i vlastní fantazii, získáte další mimořádné zážitky. Ještě hodně dlouho budete přemýšlet, jestli se naši vlci přece jen nemění v obávané vlkodlaky,“ říká mluvčí ZOO Tábor Filip Sušanka.

Zájemci o mimořádnou noční prohlídku táborské zoologické zahrady si tentokrát musí vstupenku koupit s předstihem na eshopu zoo https://eshop.zootabor.eu/halloween/. Dospělý zaplatí 150 korun, dítě do 15 let rovnou stokorunu. „Pokud přijde dítě ve strašidelné masce, vyjde ho návštěva na symbolickou jednu korunu,“ dodává mluvčí zoo Sušanka.

Zoologická zahrada Tábor je otevřená každý den od 9 do 18 hodin.

- zprav -

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)