Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Jihlavská zoo spouští předvánoční soutěž o zajímavé ceny; výtěžek poputuje na podporu chovaných zvířat

Na konci loňského roku vydala zoologická zahrada v Jihlavě virtuální pohlednice chovaných zvířat a celou akci koncipovala jako soutěž o nejlepšího „zvířecího cestovatele“. K nákupu pohlednic na e-shopu příznivce zahrady motivovali nejen jejich soutěživostí a smyslem pro humor, ale také soutěžemi o věcné ceny. Uvedl to mluvčí jihlavské zoo Martin Maláč.
Soutěž na podobném principu na podporu našich chovaných zvířat spouští ZOO i nyní na začátku adventu. Jmenuje se „Adventní kilometry pro Zoo Jihlava“ a trvá od 22. listopadu do 19. prosince 2021. Do soutěže se může zapojit každý tím, že na e-shopu zakoupí virtuální pohlednici „Pošli zvíře na dovolenou“ pro vybraný druh zvířete. Každé zvíře získá takový počet kilometrů, kolik je hodnota jeho pohlednice – 100, 500 a 1000 kilometrů. 'Aktuální počet našich zvířecích cestovatelů uvidí lidé na našem webu a facebooku', informoval M. Maláč.

'Každý týden hrajeme o deskovou hru Zoo Jihlava, kdy každé pondělí po adventní neděli vylosujeme výherce z týmu podporovatelů největšího zvířecího cestovatele za daný týden. Hlavní výhru – zážitkový program pro dvě osoby Něco navíc o… budeme losovat ze všech soutěžících v pondělí 20. prosince', doplnil informace.

- red -

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)