Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Zloděj se pokusil vloupat do stánku v Jihlavě v ulici Na Dolech; policie hledá svědky

Policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu pokusu o vloupání do stánku v Jihlavě. Hledají muže zachyceného na fotografii, který se v lokalitě pohyboval a mohl by poskytnout informace důležité pro prověřování.
K případu došlo v neděli 17. října kolem půl čtvrté ráno na ulici Na Dolech. Pachatel se pokusil vloupat do prodejního stánku, u kterého poškodil dveře. Dovnitř se mu dostat nepodařilo, nic neodcizil a následně z místa utekl. Poškozením vznikla majiteli škoda přibližně za pět tisíc korun.

Po přijetí oznámení o pokusu o vloupání do objektu začali policisté případ prověřovat. Provedli ohledání a zadokumentování místa činu, šetření a dále zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu pokusu krádeže. Policisté shromažďovali získané informace i poznatky a zajistili také kamerové záznamy, které vyhodnotili. V současné době se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže zachyceného na fotografii.

Žádáme tohoto muže nebo občany, kteří ho poznají, případně mají informace, kde se aktuálně nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Uvítáme také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu.

Jana KROUTILOVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)