Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Policisté hledají ženu zachycenou na fotografii

Policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu opakovaného poškození zaparkovaného vozidla, ke kterému docházelo v dubnu v Jihlavě. Hledají ženu zachycenou na fotografiích, v lokalitě se pohybovala a mohla by tak poskytnout informace důležité pro prověřování.
Cílem pachatele se stalo stále stejné vozidlo Peugeot, které stálo zaparkované na ulici Dvořákova. K poškození došlo v průběhu dubna v šesti případech. Majitel při návratu k automobilu opakovaně zjistil, že má poškrábanou boční stranu. Poškozením vznikla majiteli škoda přibližně za pětadvacet tisíc korun.

Po přijetí oznámení začali policisté případ prověřovat a pátrat po pachateli. Prováděli ohledání, zadokumentování a šetření. Úkony trestního řízení jsou zahájeny pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. Policisté shromažďovali získané informace i poznatky a zajistili také kamerové záznamy, které vyhodnotili. V současné době se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti ženy zachycené na fotografiích.

Žádáme ženu na fotografiích nebo občany, kteří ji poznají, případně mají informace, kde se aktuálně nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Uvítáme také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu.

Jana KROUTILOVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)