Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Třiačtyřicetiletá Lucie Marešová z Pacova odešla odpoledne z domova, policie prosí o pomoc veřejnost

Třiačtyřicetiletá Lucie Marešová odešla dnes, ve středu 11. května odpoledne, z domova v Pacově na Pelhřimovsku. Od té doby ji rodina nemůže nalézt a nemůže se sní ani telefonicky spojit. Pokud někdo ženu spatřil a ví, kde by se mohla aktuálně nacházet, nechť kontaktuje linku tísňového volání 158. Uvedla to mluvčí policistů Dana Čírtková.
Žena je zhruba 160 - 165 cm vysoká. Bližší informace k tomu, co měla v době odchodu z domova na sobě, se nám nepodařilo zjistit. Pokud někdo ženu spatřil a ví, kde by se mohla aktuálně nacházet, nechť kontaktuje linku tísňového volání 158.

'Její blízcí mají vážnou obavu o její zdraví a její život život. Proto se obrátili na Policii České republiky. V místě probíhá pátrací akce, do které jsou zapojeni policisté pořádkové policie, včetně policejního psovoda', informovala mluvčí D. Čírtková.
Policisté integrovaného operačního střediska mezitím také prověřili zdravotnická zařízení a další možné kontakty, kde by se žena mohla nacházet. Prověrku jsme uskutečnili také u příbuzných ženy. Zatím jsou ale veškeré kroky bez pozitivního výsledku.

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=18290511221617

Eva ŠINKOVSKÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)