Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Na Vysočině se od rána stalo třináct nehod, u dvou zasahoval vrtulník

Policisté dnes, ve čtvrtek 12. ledna od páté hodiny ranní do desáté hodiny dopoledne přijali oznámení o třinácti dopravních nehodách, které se staly na silnicích Vysočiny. Na některých místech kraje jsou silnice namrzlé, proto je tomu nutné přizpůsobit rychlost a způsob jízdy. Uvedla to mluvčí policistů Michaela Lébrová.
'Dnes před sedmou hodinou ráno došlo na silnici III/36071 u obce Lesonice na Třebíčsku ke střetu tří osobních vozidel. Řidička automobilu vyjela z dosud nezjištěných příčin do protisměru, střetla se s protijedoucím vozidlem a následně ještě s dalším automobilem. Při nehodě utrpěly zranění řidičky vozidel, obě ženy byly zdravotnickou záchrannou službou transportovány do brněnské nemocnice', informovala Michaela Lébrová.
Příčinu a okolnosti dopravní nehody policisté šetří.

Doplnila, že k další vážné dopravní nehodě došlo po půl osmé ráno na silnici II/344 mezi obcemi Rozsochatec a Chotěboř na Havlíčkobrodsku. 'Řidič vozidla Peugeot vyjel mimo komunikaci, kde se vozidlo střetlo se vzrostlým stromem. Při havárii došlo ke zranění řidiče, který byl letecky transportován do nemocnice v Hradci Králové', dodala mluvčí.
Také v tomto případě policisté dopravní nehodu šetří.

- red -

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)