Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Pelhřimovská nemocnice zpřístupní od pondělí 53 parkovacích míst v podzemním podlaží Pavilonu péče o rodinu

Nemocnice v Pelhřimově zpřístupňuje pro své klienty od pondělí 23. ledna parkovací zázemí v podzemním podlaží Pavilonu péče o rodinu. Parkoviště bude otevřeno non-stop a nabízí 53 parkovacích stání z toho tři parkovací stání pro invalidy a jedno parkovací stání pro vozy s kočárky. Parkování v areálu nemocnice je prvních 30 minut ZDARMA, každých dalších započatých 60 minut je ZPOPLATŇENO částkou 30 korun.
Platbu za parkování lze provést na bezobslužné pokladně umístěné v přízemí Pavilonu péče o rodinu (možnost platby bezkontaktně i hotově), popřípadě v INFO centru v hlavní lůžkové budově nebo na bezobslužné pokladně umístěné u továrního komína.

Vozidla s dopravní značkou označující přepravu ZTP mají parkování v areálu nemocnice ZDARMA. Dárci krve a krevních složek mají v den odběru parkování v areálu nemocnice ZDARMA.

V celém areálu je dopravní značkou vymezena zóna zákazu stání motorových vozidel. Vozidla mohou parkovat pouze na vyhrazených parkovištích. Všichni řidiči jsou povinni respektovat dopravní značení a neohrozit průjezd v areálu.

Alexandra KNAPOVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)