Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Zpívání koled naživo i vánoční koncerty s Hudebním souborem Musica animata a Malým smyčcovým orchestrem Třebíč

Třebíčské koledy 'naživo' si budou moci zazpívat všichni, kdo se v úterý 26. prosince vydá na šestnáctou hodinu do kostela svatého Martina v Třebíči. Vánoční koncerty souboru Musica Animata se pak budou konat v pátek 29. prosince 2023 v 18 hodin v bazilice sv. Prokopa v Třebíči a v neděli 7. ledna 2024 v 17 hodin v kostele Narození Panny Marie v Přibyslavicích.
'Chcete-li si zazpívat nejznámější koledy přímo od nás z Třebíče, napište na koledy@animata.cz a my Vám pošleme noty. Jediná společná zkouška s orchestrem bude v úterý 19. prosince 2023 v 18 hodin v kostele sv. Martina', zvou zájemce členové souboru Musica Animata v čele s Karlem Tomkem.

Tyto koledy si můžeme zazpívat nejen 26. prosince v 16 hodin (zkouška ve 14.50 hodin) v kostele sv. Martina v Třebíči, ale i v rámci Živého betlému 27. prosince v 17 hodin (zkouška v 15.30 hodin) na zámeckém nádvoří u baziliky svatého Prokopa.

Možnost zakoupení zpěvníku + CD

'Máme pro vás dobrou zprávu. Letos, po menší odmlce, je možné zakoupit Zpěvník + CD Třebíčských koled', dodává K. Tomek.
Poptávejte v třebíčských farnostech nebo pište na e-mail: trebicskekoledy@gmail.com. Cena 100Kč (při dodání poštou + 100 Kč za poštovné a balné). Zpěvník a CD bude možné si zakoupit i na akcích Třebíčské koledy „NAŽIVO“, při Živém betlému a obou vánočních koncertech souboru Musica animata 29. prosince 2023 v 18 hodin v bazilice sv. Prokopa v Třebíči a také v neděli 7. ledna 2024 v 17 hodin v kostele Narození Panny Marie v Přibyslavicích na Třebíčsku.

- red -

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)