Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Policisté prověřují vloupání do automatu na kávu, hledají muže a ženu z fotografií

Policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu vloupání do automatu na kávu v Havlíčkově Brodě. Hledají muže a ženu zachycené na fotografiích, jejichž totožnost by potřebovali zjistit v zájmu prověřování.
K případu došlo v sobotu 17. února po deváté hodině dopoledne v budově havlíčkobrodské nemocnice na ulici Husova. Pachatel za užití násilí vnikl do automatu na kávu, který se nachází na volně přístupné chodbě ve čtvrtém patře nemocnice. Odcizil zásobník na mince s finanční hotovostí. Další škoda vznikla poškozením automatu.

Po přijetí oznámení začali policisté případ prověřovat. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže. Policisté provedli šetření za účelem zjištění důležitých informací pro objasnění případu. Případ prověřovali, shromažďovali a vyhodnocovali získané poznatky včetně kamerových záznamů.

V zájmu prověřování by potřebovali zjistit totožnost muže a ženy zachycených na fotografiích, kteří se u automatu pohybovali a mohli by tak poskytnout informace důležité pro objasnění případu.

Žádáme občany, kteří dvojici poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybují, aby se přihlásili na tísňové lince 158 nebo přímo kontaktovali obvodní oddělení Havlíčkův Brod, telefon 974 271 651, email hb.oop.havlbrod@pcr.cz.

Michaela LÉBROVÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)