Vytisknout článek...

Toto je text článku v denním vydání Regionalistu (http://regionalist.cz):

Na dálnici D1 u Větrného Jeníkova skončilo osobní auto na střeše. Policisté hledají svědky nehody

Při dopravní nehodě osobního auta, která se stala v neděli 14. dubna krátce po půl osmé ráno na dálnici D1 na 104. kilometru nedaleko Větrného Jeníkova na Jihlavsku ve směru jízdy na Brno, utrpěli zranění dva lidé, kteří byli transportováni do nemocnice. Uvedla to mluvčí policistů Dana Čírtková.
'Auto Škoda Kodiaq šedé barvy se slovenskou registrační značkou: BL 939TL řídila
osmadvacetiletá žena a vedle ní seděl dvaatřicetiletý muž. K nehodě došlo se zatím nezjištěných příčin a při dopravní nehodě se vozidlo převrátilo na střechu a oba členové posádky se zranili a skončili v péči záchranářů. Oba museli být transportováni do zdravotnických zařízení', doplnila Dana Čírtková.
Na místě události zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému, přiletěl i vrtulník.

Doplnila, že policisté z dálničního oddělení Velký Beranov by k řádnému objasnění příčiny a především průběhu vážné nehody potřebovali informace od případných svědků, kteří nehodu viděli a nebo kteří jeli bezprostředně za tímto vozidlem a mají ve svých autech palubní kamery.

'Uvítali bychom veškeré informace a záznamy, které by způsob jízdy a chování řidičky a jejího spolujedoucího zachytily, aby se obrátili na linku 158. Stejně tak se obracíme na všechny řidiče a spolujezdce, kteří si posádky vozidla Škoda Kodiaq se slovenskou registrační značkou všimli dneska ráno na některém z parkovišť na dálničním oddělní a zaznamenali případně nějaké podezřelé chování těchto osob, aby se obrátili na linku 158', dodala D. Čírtková.

Eva ŠINKOVSKÁ

(originál článku je na adrese: http://regionalist.cz/denik/2007.php?idclanku=)